Půjč si a otestuj

Jak už možná víte, vozík KoloFogo si od nás můžete i půjčit – na den, na víkend, na týden, jak libo. Na půjčení máme vyhrazené standardně dva – jeden v úpravě čistě vozíku za kolo, tj. se stojánkem, a jeden ve variantě kočárek, tj. s nápravou a kočárkovými kolečky. Z testů v německém World of MTB se nám zakrátko vrátí i třetí kousek, který bude v sezóně rovněž k mání.

pokusTakže jak to funguje? Těm z vás, kteří si udělají cestu k nám do Proseče u Skutče, nabízíme půjčení vozíku na 2 hodiny zdarma s tím, že jej otestují na místních trailech v Toulovcových maštalích. Stavte se, dostanete u nás i kafe 🙂

Když si k nám naplánujete výlet na celý víkend, půjčíme vám na tu dobu vozík za zvýhodněnou cenu 750 Kč (normálně účtujeme za víkend 900 Kč).

Všem ostatním nabízíme, že jim vozík předáme buď v Praze nebo v Olomouci, po dohodě jim jej můžeme předat i jinde – pokud to bude v našich časových možnostech. V létě bychom každopádně rádi vozík půjčovali i v Cyklo aréně Vysočina v Novém Městě na Moravě, kde s ním můžete dovádět také na inline bruslích. Dáme zavčasu vědět, jak jsme se v areálu domluvili.

Pokud se rozhodnete po vyzkoušení u nás kočárek koupit (stačí přitom dát nám vědět do měsíce, tzn. 30-ti dnů od zapůjčení), odečteme vám půjčovné do výše až 1950 Kč z pořizovací ceny.

Každopádně doporučujeme ozvat se nám v dostatečném časovém předstihu, buď na e-mailu info@redfleck.cz nebo telefonicky na čísle 724 014 416.

Podmínky a ceník najdete zde: půjčovna-podmínky

DCIM100GOPRO

Reklamy

2 komentáře: „Půjč si a otestuj

 1. Dobrý den,
  váš výrobek se mi líbí a uvažuji o koupi. Máme mimčo, čili to pro nás bude. Nicméně na vašich stránkách jsem nenašel informaci o tom, do jaké váhy – věku dítěte je vozík určen. V oblasti, kde pracuji, ikdyž jsem z jiného oboru a prodáváme techniku do vinohradů, v Mutěnicích známe vinaře s apartmány, kteří by si třeba vozík koupili pro svoji rodinou klientelu k zapůjčování, kdyby ho u nás viděli. Prosím o odpověď. Děkuji.
  Rudolf Janulík

  To se mi líbí

  1. Dobrý den, Rudolfe,
   díky moc za Váš dotaz. Omlouvám se za chybějící údaj. Obvykle doporučujeme váhu 25 kg, výšku dítěte max 110 cm. Díky i za Vaši nabídku. Napište nám prosím na info@redfleck.cz, jaký model byste si případně pořídili a co k němu z příslušenství.
   Ještě jednou díky. Pěkný zbytek dne, Pavel Černý

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s