Je nám jasné, že ne každému musí nutně vyhovovat naše nabídka 3 modelů s pevně daným stupněm vybavení a příslušenství. Všichni, kteří by si svůj kočárek nebo vozík za kolo představovali krapet jinak, než jak jsme je zařadili do nabídky, mají teď šanci dát si dohromady svůj vlastní originál. A to za výhodnou cenu 😉

No ehm, ne že bychom kvůli tomu najednou nabízeli třeba jiný tlumič nebo brzdu. Ale můžeme třeba sladit barvu rámu kočárku s barvou Vašeho kola (standardně rám lakujeme načerno). K červenému čalounění a červenému kolu tak můžeme nechat udělat červený rám atd.

DUSKY-akce2

Především ale platí, že si zgruntu a podle svého poskládáte vybavení a příslušenství kočárku. Mrkněte do našeho e-shopu, nevšímejte si chvíli cen tam uvedených a sepište seznam všeho, co by se Vám hodilo. Následně se rozhodněte, jestli chcete jen vozík za kolo, nebo kombinaci vozíku s kočárkem. A pak nám to všechno pošlete na info@redfleck.cz. My Vám to výhodně naceníme.

UVEDU PŘÍKLAD: víte, že budete chtít kombinaci vozíku s kočárkem. Budete chtít nejvyšší verzi výbavy, tj. hlavně odepínací boční okénka a boční polstrování.

Naproti tomu nebudete potřebovat kapsičku na pití a opěrku hlavy. Postrádat můžete dokonce i spodní kapsu a blatník.

K tomu si naopak vezmete ochrannou fólii proti kamínkům a blátu, miminkovník a stojánek.

Normálně tak trochu chaos – čalouněním zčásti model Tahoe (bez spodní kapsy), zčásti model Trayecto (odepínací boční okna) i model Dusky (bez opěrky hlavy). Zakázkově je to ale naprosto v pořádku.

Prostě pošlete seznam všeho, co byste potřebovali, na info@redfleck.cz, my to naceníme a pošleme Vám nabídku. K té se pak dá ještě libovolně přidávat, nebo z ní naopak libovolně ubírat. Dokud nebudete úplně spokojení 😉

Reklamy